HERBALIFE üRüNLERI SıRLARı

herbalife ürünleri Sırları

herbalife ürünleri Sırları

Blog Article

5. BAĞIMSIZ HERBALIFE DİSTRİBÜTÖRLERİ’NİN İNTERNET SİTELERİ Bağımsız milletvekili Herbalife Distribütörleri’nin kendi Genel ağ siteleri mümkün ancak Herbalife'dan tasdik almadan kendi genel ağ sitelerini açamazlar. Onay kırmızıınmadan açılacak genel ağ siteleri yahut onaylı genel ağ sitelerine bili verilmeden kuruluşlacak tebeddülat etik kurallarının ihlali sayılacaktır ve haklarında yasal boyun doğuracaktır. Kendi web sitesi derunğinin doğru olmasını ve Herbalife’ın Davranış Kuralları ve Distribütör Politikaları, Herbalife’ın Türkiye Internet, Takım ile Sipariş ve Satış Oluşturma Yönetmelikleri ve alakalı bütün kanun ve yönetmelikleri bile dahil sürdürmek fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere Herbalife’ın bütün kuralları, politikaları ve prosedürlerine her yönden normal olmasını sahip olmak her bir Müstakil Distribütör’ün kendi sorumluluğu altındadır.

10. MÜLKİYET HAKLARIMIZ Bu Kent ve vesair Sunulan Bilgiler ve bunlar ile beraberinde kullanılan yazılımlar, telif hakları, ticari bellik, ticari giz yasaları, ihtimam markaları, patentler ve/yahut özge mülkiyet hakları ve dayalı yasalarca (hepsine yekten “Fikri Mülkiyet Yasaları” denilecektir) korunan bilgiler muhtevaermektedir. Bunlara ilaveten bu şehir veya vesair Maruz Bilgiler veya sponsor reklamlarında, Kent yahut başka Maruz Bilgiler kanalıyla tarafınıza maruz bilgilerde veya reklam verenler aracılığıyla yakaınıza sunulan bilgilerde arz alan karınerik de Fikri Mülkiyet Yasalarınca korunmaktadır.

Herbalife üyesi olduktan sonra kendi eğik adresinizle ve belirlediğiniz şifre ile sisteme giriş yapabilirsiniz doğrusu şirketin genel tarz sitesine giriş yapıp online ürünler sipariş edebilir yada kendinize birilerini üye yapabilirsiniz.

Bu Sözleşme’nın herhangi bir hükmünün ihlal edilmesi; Yüzımıza veya şehir veya gayrı Maruz Bilgiler aracılığıyla gönderilen veya iletilen rastgele bir materyalin rastgele bir üçüncü şahsın telif hakkını, ticari markasını, ticari sırrını yahut sair fikri mülkiyet haklarını veya sair haklarını ihlal veya saldırı ettiğine üzerine herhangi bir sav ve/veya

Bu Barışma’nın rastgele bir hükmünün ihlal edilmesi; Cihetımıza yahut Site yahut gayrı Maruz Bilgiler vasıtasıyla gönderilen veya iletilen rastgele bir materyalin herhangi bir üçüncü şahsın telif hakkını, ticari markasını, ticari sırrını yahut başka göz at fikri mülkiyet haklarını yahut başka haklarını ihlal veya sarkıntılık ettiğine değgin rastgele bir iddia ve/yahut

Hesabınızı kullanan rastgele bir şahsın şehir yahut vesair Maruz Bilgiler ile ilgili eylemleri yahut ihmalleri;

Domestik yasalar uyarınca bulunan olması durumunda Herbalife’ın kişisel bilgilerinizi toplaması ve kullanması hususunda Herbalife’ın sizi mutlu edecek bir şekilde çözemeyeceği bir şikayetiniz var ise yargı meydanınızda vaziyet düz salahiyettar Denetleyici Kuruma bir şikayette bulunma hakkına sahipsiniz.

Sizinle ait olarak elimizde tuttuğumuz bilgileri nite düzenleyebileceğinizi veya güncelleyebileceğinizi öğrenmek kucakin lütfen adidaki soruya denetlemen: “şahsi bilgilerime ait haklarım nelerdir?”

Elbet Herbalife’ta her şey düşüt fiyata ürün satın görmek ve eşe dosta Herbalife vermek ile sınırlı bileğil. Şirketimiz size kendinizi ispatlama ve yükselme noktasında da temelı şanslar teşhisyor. Herbalife haftalık, maaş ve almanak, ekstra düzenlediği toplantı ve etkinliklerle kullanıcılarını bilgilendirmektedir.

Bu politika veya uygulamalarımız üzerine bir sorunuz yahut Herbalife’ın zatî bilgilerinizi kullanımına yönelik bir şikayetiniz varsa lütfen privacy@herbalife.com adresinden bizimle iletişime geçin.

Onayınızı hordaki e-posta adresi üzerinden bizi bilgilendirerek, elektronik posta yahut SMS vasıtasıyla reklam almaktan vazgeçerek yahut tarayıcınızın kötüda gösterilen mahremiyet ayarlarını değalışveriştirerek istediğiniz devir gelişememiş alabilirsiniz.

Bir dahaki sefere versiyon yaptığımda kullanılmak üzere etapı, elektronik posta adresimi ve web şehir adresimi bu tarayıcıevet kaydet.

Yanlış şifre. Lütfen gene deneyiniz veya sıfırlamak sinein şifremi unuttumu tıklayınız Şifrenizi mi Unuttunuz? Giriş  Son Dyöre Hesabınızı doğrulayın

 Herbalife aracılığıyla ücretsiz maruz kişisel tekâmül – pazarlama – satış – el eğitimlerine iltihak etmek istiyorum

herbalife

Report this page